Відкриті уроки
Додавання, редагування та форматування таблиць. Практична робота 5.
Цілі:
ü навчальна: сформувати
знання про способи вставлення таблиць у текстовий документ; формувати вміння створювати
таблиці у текстовому документі, редагувати структуру таблиць, змінювати формат
окремих елементів;
ü розвивальна: розвивати
уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на
комп’ютері;
ü виховна: виховувати
самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери,
підручники, навчальна презентація.
Хід уроку
І. Організаційний етап
Як ваш настрій?
Чи налаштовані ви на роботу? Подивіться один на одного! Посміхніться один
одному! Починаємо урок! Що візьмемо з собою на урок? ( Розум, кмітливість,
доброту і гарний настрій)
IІ. Актуалізація опорних знань (Перевірка домашнього
завдання)
Сьогоднішній
урок хочеться розпочати словами Аристотеля
… Розум полягає
не тільки у знанні,
але й в умінні застосувати
знання на практиці.
Дійсно, важко не
погодитись із цими словами, тому що цінні ті знання, які знаходять своє місце в
практичній діяльності людини.
А зараз
повторимо правила поведінки та ТБ і пограємо гру «Можна- неможна».
Тестування у
програмі MyTestX
IІІ. Мотивація навчальної діяльності
Слово вчителя. Є кілька
способів створення таблиці в текстовому документі. Ви хочете навчитися це
робити самостійно?
IV. Повідомлення
теми, цілей, завдань уроку
V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовується проектор)
VI. Самостійне застосування
знань у стандартних ситуаціях
Робота за комп’ютером
Практична
робота 5. Додавання,
редагування та форматування таблиць.
VII. Домашнє завдання
Скласти кросворд
з вивчених термінів
VIII. Підсумки уроку
Рефлексія
1. Що нового ви сьогодні дізналися?
2. Чого навчилися?
3. Чи виникали труднощі?
4. Чи сподобався вам урок?
Коментарі
Дописати коментар